+380 (44) 239-23-90 вул. Тургенєвська, 46/11, секція 1, оф. 2

Про нас

Наші цінності

Ми розуміємо виклики української економіки, оскільки ми стояли біля її витоків. З 1987 року ми консультуємо провідні компанії, що працюють на українському та міжнародному ринку. Ми виплекали культуру, комерційний прагматизм та командні навички, щоб надавати послуги світового рівня для найбільшої вигоди наших клієнтів. Клієнти Юрзовнішсервіс звертаються до нас для отримання експертного правового та стратегічного консультування. Вони залишаються з нами, оскільки ми розуміємо їх бізнес та знаходимо практичні шляхи для їхнього зростання та процвітання.

Ми працюємо як одна команда

Ми працюємо як одна команда: з клієнтами, іншими юридичними фірмами, радниками та один з одним, що дозволяє нам досягати найбільш ефективних результатів.

Наша історія

Юрзовнішсервіс була заснована ще в 1987 році і пропонує правову підтримку у багатьох галузях підприємницької діяльності як українським, так й іноземним клієнтам. За численні роки практики адвокати Юрзовнішсервіс отримали різні нагороди та написали велику кількість наукових статей та монографій.

Партнери

Ми згуртована команда високопрофесійних та досвідчених спеціалістів. Наші знання та значні результати більш ніж за 20 років практики дозволяють нам стверджувати, що наші клієнти отримують юридичні послугу найвищої якості!

Наш офіс

Раді запросити Вас у наш зручний та сучасний офіс в центрі міста для вирішення всіх Ваших питань!