+380 (44) 239-23-90 вул. Тургенєвська, 46/11, секція 1, оф. 2

Сфери практики

File 26

Адвокати Юрзовнішсервіс є визнаними лідерами у сфері авіаційного фінансування (фінансовий та оперативний лізинг, а також придбання повітряних суден).

Вони брали участь у численних угодах і представляли різні сторони в таких угодах – іноземних лізингодавців при лізингу літаків і двигунів в Україні, іноземних виробників або банківські установи, які кредитували придбання літаків, лізингоотримувачів та фізичних осіб, які придбали літаки за кордоном.

Адвокати Юрзовнішсервіс мають значний досвід у структуризації оперативного лізингу для українських авіакомпаній, консультують з питань реєстрації та дереєстрації літаків, оподаткування та застави літаків, що знаходяться в українському реєстрі цивільних суден України.

Серед наших клієнтів такі лізингодавці як Boeing, CIT, GE Aviation Services, AerCap, AeroTurbine, Inc., Aircastle, BBAM, Cessna/Textron, Engine Lease Finance Corporation, Macquarie AirFinance, Willis Lease Finance Corporation, Skyworld Aviation Ltd та інші компанії.

У деяких угодах Юрзовнішсервіс представляла інтереси українських авіакомпаній, що були лізингоотримувачами, а саме: AirOnix, «АероСвіт», «Донбасаеро», «Харківські Авіалінії», МАУ.

Іноземні банківські установи і кредитори при фінансуванні ними купівлі літаків також зверталися за послугами до Юрзовнішсервіс, серед них американський Ex-Im Bank, Erste Group Bank AG, Wells Fargo Bank, NA, PK AirFinance S.a.r.l. та інші.