+380 (44) 239-23-90 вул. Тургенєвська, 46/11, секція 1, оф. 2

Партнери

Ми — згуртована команда ви­со­ко­професійних та дос­від­че­них спеціалістів. Наші знання та значні результати більш ніж за 20 років практики дозволяють нам стверджувати, що наші клієнти отримають юридичні послуги найвищої якості!
Anna_Tsirat Цірат Ганна Віталіївна Адвокат, кандидат юридичних наук надіслати повідомлення перелік публікацій

Кандидат юридичних наук, адвокат, член міжнародної колегії адвокатів (IBA), Київської міської колегії адвокатів, міжнародної правової організації Center for International Legal Studies (Зальцбург, Австрія).

Закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю господарське право, а також факультет романо-германської філології за спеціальністю англійська мова та література. Проходила стажування у Міжнародному інституті розвитку права (IDLI) в Римі. У 2003 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Договори франчайзингу». Володіє українською, російською та англійською мовами.

Спеціалізується в галузі:

  • авіаційного права (придбання, лізинг, застава літаків і двигунів);
  • права міжнародної торгівлі (агентські, дистриб’юторські і франчайзингові договори);
  • захисту прав та інтересів в загальних та спеціалізованих (господарських, адміністративних) судах України та міжнародному комерційному арбітражі;
  • правового регулювання іноземних інвестицій в Україні;
  • корпоративного права;
  • податкового планування та спорів.

Веде активну наукову та викладацьку діяльність (Університет сучасних знань), автор ряду наукових статей і монографій.