+380 (44) 239-23-90 вул. Тургенєвська, 46/11, секція 1, оф. 2

Сфери практики

File 3

Юрзовнішсервіс – провідна юридична фірма в сфері франчайзингу останні 15 років. Незалежно від того, ким є наш клієнт – франчайзером або франчайзі, адвокати Юрзовнішсервіс захистять їх права та інтереси при встановленні франчайзингових правовідносин.

У світі, де правовідносини регулюються контрактами, франчайзери хочуть захистити свої інвестиції та інтелектуальну власність, роблячи зусилля у просуванні франчайзингових відносин, що є однією з головних складових бізнес-успіху без значних витрат на переговори, що супроводжують кожен укладений франчайзинговий договір. Клієнт може бути як новачком, так і досвідченим франчайзером або франчайзі, однак наші адвокати добре підготовлені в будь-якому аспекті підприємницького права та законодавства про франчайзинг і договори комерційної концесії.

Ганна Цірат випустила російською мовою дві книги про франчайзинг («Франчайзинг та франчайзинговий договір» у 2002 році, а також «Керівництво щодо складання та укладення франчайзингових договорів» у 2010 році), в яких вона поділилася своїм досвідом стосовно побудови франчайзингових мереж.

На замовлення Getting the Deal Through, бази даних про нормативне регулювання більш ніж 56 галузей права в більш ніж 150 юрисдикціях світу, Ганна Цірат написала у 2008 і 2009 роках про франчайзинг та ліцензування.

Разом зі своїм колегою, Юрієм Капіца, на замовленням Kluwer Law International, провідної світової видавничої компанії, вона випустила у 2011 році книгу On intellectual Property.

Серед клієнтів, які використовували послуги Юрзовнішсервіс при побудові франчайзингових мереж в Україні – ECCO, Engel & Völkers Property Shop, Gloria Jean’s Coffees, Mustang, Papa John’s, L.Carvari, Pizza Chelentano, Блинок та інші.