+380 (44) 239-23-90 вул. Тургенєвська, 46/11, секція 1, оф. 2

Сфери практики

File 2

Трудове право та спори

Фірма практикує вирішення таких питань як переговори з укладення колективних договорів, консультування з питань зайнятості та судових процесів, незаконне звільнення, протидія утворенню профсоюзу. Юристи Юрзовнішсервіс консультують клієнтів з питань розвитку персоналу, вирішують делікатні індивідуальні питання трудової зайнятості з метою нормалізації взаємостосунків між працівниками, підвищення продуктивності праці при мінімізації судових ризиків. Клієнти регулярно звертаються до фірми, щоб переглянути довідник співробітника, кадрову політику взаємовідносин між роботодавцями та працівниками, щоб отримати консультацію стосовно рівної зайнятості тощо.

Незаконне звільнення

Юристи Юрзовнішсервіс мають значну практику у питаннях незаконного звільнення. Фірма пропонує такі рішення, як б звели до мінімуму ризик судового розгляду справи, але якщо суду таки не уникнути, юристи роблять все можливе задля того, щоб незаконно звільнений працівник був належним чином захищений і отримав компенсацію як матеріального, так морального характеру.

Переговори про укладення колективного договору

Залежно від побажань клієнта Юрзовнішсервіс може виступати як представником за столом переговорів, так і в якості членів команди з переговорів або взагалі як консультант при підготовці договору.

Отримання дозволів на працевлаштування іноземців

Іноземець може працювати в Україні за умови отримання спеціального дозволу. Юристи Юрзовнішсервіс готують необхідний пакет документів для отримання відповідних дозволів, а також для їх подовження у Державному центрі зайнятості при Міністерстві праці України і його місцевих центрів на всій території України. Юрзовнішсервіс є «багатомовною» фірмою, і тому за час її роботи чимало клієнтів скористалися такими послугами.

Консультаціями Юрзовнішсервіс послуговувалися такі компанії, як: ТОВ «New World Grain Ukraine», ТОВ «Кен-Пак Україна», VISKASE Companies, Inc., міжнародний автомобільний холдинг «Атлант-М» та інші компанії.