Юридичні послуги, направлені на досягнення Вами успіху

«Юрзовнішсервіс» об’єднує досвідчених юристів та адвокатів. Ми пропонуємо високоякісну юридичну підтримку у різних сферах бізнесу з питань українського та міжнародного права. Наші глибокі знання та багаторічний досвід дозволяють нам надавати юридичні послуги світового рівня як українським, так і іноземним компаніям.

Наші юридичні послуги повністю адаптовані до потреб наших клієнтів, які включають як приватних осіб, так і великі компанії. Кожен юрист та адвокат у «Юрзовнішсервіс» завжди має продуману стратегію для отримання необхідного результату. Як тільки Ви довірите нам свою справу, пошук найефективнішого рішення стає нашим пріоритетом.

Досвід роботи адвокатів «‎Юрзовнішсервіс» на ринку юридичних послуг з 1987 року гарантує отримання необхідного Вам результату.
5

досвідчених юристів

Наші юристи працюють як єдина команда з юрисконсультами та іноземними адвокатами.

1000

клієнтів

Задоволення наших клієнтів є результатом наших ефективних та своєчасних дій.

1244

успішні справи

Ми виграємо справи, оскільки знаємо право та його застосування у судовій практиці.

163

відшкодування шкоди

Ці справи  є складними, проте ми намагаємося отримати максимум компенсації.

Наші юридичні послуги

«Юрзовнішсервіс» пропонує повний комплекс професійних юридичних послуг, починаючи від створення комерційних та некомерційних організацій, до отримання відшкодування за заподіяння шкоди здоров’ю.

Наша команда адвокатів

Адвокати «Юрзовнішсервіс» — згуртована команда ви­со­ко­професійних та дос­від­че­них юристів. Їх знання та значні результати більш ніж за 30 років практики дозволяють нам стверджувати, що клієнти «Юрзовнішсервіс» отримують юридичні послуги найвищої якості!

Що говорять клієнти про наші юридичні послуги

Дозвольте нам допомогти Вам. Ми готові це зробити

Зв’яжіться з «Юрзовнішсервіс» вже сьогодні, щоб дізнатися як ми можемо допомогти Вам

Не пропустіть жодної новини від наших досвідчених юристів

Підпишіться на наші новини і Ви будете поінформованими про останні події та поради від «Юрзовнішсервіс». Жодного спаму. Тільки цікава та корисна інформація.