Вдовиченко Наталія

Вдовиченко Наталия photo

Адвокат, член Київської обласної колегії адвокатів, Національної асоціації адвокатів України. 

Наталія Вдовіченко від початку своєї роботи спеціалізувалася на веденні кримінальних справ. Проте, це не завадило їй мати досвід судового адвоката в адміністративних, загальних та господарських судах.

Працює у «Юрзовнішсервіс» з 2012 року.

Представництво у судах

Наталія Вдовиченко веде широкий спектр адміністративних і кримінальних справ, що стосуються корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією, злочинів проти власності, у сфері господарської та службової діяльності.

Консультування та захист державних службовців та осіб, які шукають захисту від політично мотивованих обвинувачень – є особливою спеціалізацією Наталії.

Наталія надає послуги зовнішнього радника у розробці та впровадженні найкращої політики та практики дотримання антикорупційного законодавства; оцінці корупційних ризиків державних службовців та осіб, які шукають захисту від політично мотивованих обвинувачень, та вжиття ними відповідних заходів, або локалізації проблем, що вже виникли у зв’язку з неповним декларуванням, не дозволяючи їм досягти незворотних негативних наслідків; оцінці ризиків, пов’язаних з потенційними контрагентами; та індивідуальні консультації з питань Е-декларування.

На багатьох державних підприємствах, посадовці яких повинні подавати відповідні декларації, відкриті посади спеціальних радників, що допомагають посадовцям заповнювати електронні декларації. Проте ці радники самі часто-густо потребують спеціального консультування та практичних порад у заповненні електронних декларацій. Багатий досвід Наталії Вдовиченко у цій сфері дозволяє навчити персонал, який в подальшому реалізує отриманні знання в своїй щоденній діяльності.

Наталія Вдовиченко виступає в якості спікера на тренінгах і семінарах для працівників Ради суддів України, Генеральної прокуратури України, прокуратур областей, Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Особливий досвід Наталії у сфері антикорупційного законодавства був підставою для запрошення її взяти участь у робочій групі, утвореній Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Transparency International Україна, для розробки коментаря до Закону України «Про запобігання корупції».

Наталія бере участь у тренінгах в рамках проекту підвищення кваліфікації слідчих Національної поліції України в якості лектора з дисциплін: антикорупційне законодавство; негласні слідчі (розшукові) дії; затримання особи; речові докази і документи; здійснення арешту майна; тимчасовий доступ до речей і документів; особливі порядки КП на підставі угод та у формі приватного обвинувачення.

Магістр права, 1997 – 2002, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, спеціальність «Правознавство»

  • Представництво в судах;
  • Кримінальне право та посадові правопорушення;
  • Корпоративне право;
  • Експертиза з питань права.

Вдовиченко Наталія

Адвокат

Зв'язатися з нами