Національний експортний форум. Підсумки JVS

Підсумки IV Національного експортного форуму

4 червня 2018 року в рамках Торгово-промислової палати України відбувся IV Національний експортний форум, на якому зібралися юристи, включаючи адвокатів «Юрзовнішсервіс», представники компаній-експортерів, а також члени уряду України. Форум був присвячений специфічним бізнесовим питанням, тому аудиторія була досить вузькою.

Акцент у програмі було зроблено на аграрній промисловості України, а також на особливостях розвитку транспортної інфраструктури та логістики у міжнародній торгівлі. Серед доповідачів були очільники компаній та представники вищих урядовців. Дмитро Лось, радник Голови правління компанії «Миронівський хлібопродукт», розповів про особливості маркетингу товарів аграрної продукції. Степан Капшук, генеральний директор Асоціації «Укроліяпром», представив розвиток олійно-жирової промисловості України від часів здобуття Україною незалежності і до сьогодення, висловився про перспективні з точки зору нових ринків та обсягів експорту продукти, такі як, наприклад, шрот і лушпиння соняшника, а також окреслив основні «виклики» при проведенні торговельних переговорів з потенційними партнерами, як на державному, так і на рівні компаній. В частині питань логістики особливо хотілося б відзначити виступи Віктора Довганя, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, який зосередився на основних проблемах на шляху до модернізації інфраструктури України, а також на особливостях кредитування проектів з реконструкції доріг, а також Ремігіуша Пашкевича, члена правління ПАТ «Укрзалізниця», який вказав на основні напрямки модернізаційних робіт, які плануються і проводяться «Укрзалізницею».

Детальніше ознайомитися з основними тезами доповідей можна на сайті Торгово-промислової палати України.

Участь у подібного роду заходах дає змогу «зазирнути» за ширму щоденної господарської діяльності одних з найбільш важливих галузей економіки України – аграрної промисловості та транспортних перевезень, а також поглянути у перспективі на напрямки розвитку тих чи інших галузей промисловості України.