Gennadii Tsirat the Doctor of Laws

МОН України затвердило присудження Геннадію Цірату наукового ступеня доктора юридичних наук

Наказом Міністерства освіти і науки України від 30 червня 2015 року № 690 було затверджено рішення спеціалізованої вченої ради Д 26.001.10 про присудження наукового ступеня доктора наук одному з партнерів «Юрзовнішсервіс» – Цірату Геннадію Артуровичу, який захистив наприкінці березня цього року у своїй alma mater, Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, докторську дисертацію за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право на тему «Правові засади та сучасні тенденції міжнародно-правового регулювання міжнародного цивільного процесу».

Так, нелегкий шлях науковця-дослідника, що розпочався у 2010 році, нарешті завершився. У його підсумку – близько 30 наукових публікацій у вітчизняних і зарубіжних виданнях, монографія та об’ємиста дисертація.

Капітальне дослідження, проведене Геннадієм Ціратом, – за об’ємом дослідженого матеріалу, проблематикою, аналізом доктрини права різних країн тощо – без сумніву вже зробило вагомий внесок в українську науку права. Студенти Інституту міжнародних відносин вже цього навчального року при підготовці до семінарських занять, написанні бакалаврських та магістерських робіт активно послуговувалися монографією пана Цірата.

«Почуваю себе, наче Корольов після запуску штучного супутника Землі, – каже пан Цірат. – Втомлений, але із почуттям виконаного обов’язку. Тепер треба шукати нові наукові обрії, – усміхаючись, каже він».

Колектив «Юрзовнішсервіс» щиро вітає пана Цірата із таким знаковим науковим звершенням.