The Outlook officially

The Outlook офіційно стартував!

В четвер, 10 липня, відбулося відкриття міжнародного проекту про світ і для світу, де обговорюються дипломатичні, культурні та соціальні події, – The Outlook. Проект націлений на розкриття об’єктивної інформації, звільнення від стереотипів, розкріпачення від різного роду національних упереджень і на розширення світогляду і знань про світ.

Захід з цієї нагоди відбувся в Києві у готелі InterContinental й щонайкраще відображав саму суть проекту. Музика у виконанні оркестру «Київ-Класік» під керівництвом Маестро Германа Макаренка, виставка національних костюмів народів світу, «щойно з плити зняті» страви традиційних кухонь, національні ремесла – від турецького мистецтва малювання на воді ебру до японської каліграфії, яскраві відеоролики з сюжетами про різні країни, народні танці – корейський, бразильський, грецький та інші – у виконанні національних танцювальних колективів: все це насправді було дуже схожим на велику ярмарку народів світу.

Співробітники фірми «Юрзовнішсервіс» були серед запрошених на свято. Зокрема Ганна Цірат відвідала майстер-клас з традиційного турецького мистецтва ебру і намалювала жар-птицю, яку Ви можете бачити прямо тут – у цій новині.

Хотілося б побажати успіхів, наснаги та «відкриття нових горизонтів» молодому проектові The Outlook.