Загальні питання авіації

aviation attorney photo

Професійні послуги юриста авіації

Безумовно, що авіаційне право України є складним та весь час змінюється у зв’язку з бажанням України максимально адаптувати своє законодавство під законодавство ЄС і міжнародні стандарти, що розвиваються ІКАО та ІАТА. Ось чому так важливо мати досвідченого авіаційного юриста, який дійсно знає цю галузь і працював як в національних, так і в міжнародних проектах. Кожен раз, коли ви стикаєтеся з юридичними проблемами, пов’язаними з експлуатацією літаків в Україні, ви не можете обійтися без професійної допомоги юриста.

«Юрзовнішсервіс» – це команда експертів з авіаційного права, які володіють необхідним досвідом у всіх важливих галузях повітряного права, і мають досвід судових розглядів у цій сфері. Провідний юрист авіації, Ганна Цірат, має великий досвід у галузі судочинства з авіаційних питань, придбання та лізингу повітряних суден як комерційного використання, так і ділової авіації, загального регулювання діяльності авіакомпаній.

«Юрзовнішсервіс» надає повний спектр юридичних консультацій та послуг з усіх аспектів авіаційного права. Експерти «Юрзовнішсервіс» в галузі авіаційного права представляють кредиторів, інвесторів, авіакомпанії, чартерних операторів, орендодавців літаків і двигунів, лізингоодержувачів. Юристи авіації «Юрзовнішсервіс» регулярно надають допомогу авіаційним клієнтам в транзакційних, нормативних та судових справах, пов’язаних з їх діяльністю в Україні у їхніх взаєминах з аеропортами, наземними і хендлінговими компаніями, та пасажирами, яких вони перевозять.

Кожен авіаційний юрист в «Юрзовнішсервіс» має всебічне знання авіаційних правил України, що стосуються діяльності авіаційних компаній. Юристи авіації «Юрзовнішсервіс» базують свою роботу на індивідуальному підході до кожного клієнта, оскільки довіра і розуміння є наріжними каменями успішних відносин між юристом та його клієнтом у разі катастрофи повітряного судна або виникнення нещасного випадку на борту або в процесі операцій по посадці і висадці пасажирів.

Юридична консультація юриста авіації

Команда юристів «Юрзовнішсервіс» консультує з усіх правових питань, характерних для авіаційної галузі, у тому числі:

 • суперечки про примусове повернення повітряних суден і двигунів їх власникам або лизингодавцям у разі дефолту лізингоодержувача;
 • вимоги пасажирів до авіаперевізників при неналежному виконанні повітряного перевезення (затримка або скасування рейсу, недопуск на борт літака для перевезення)
 • купівля та лізинг повітряних суден для комерційного використання, бізнес-авіації і особистого використання;
 • питання регулювання діяльності авіакомпаній;
 • ліцензування та сертифікація операцій авіаперевізників та експлуатантів;
 • представництво інтересів клієнтів перед Державною Авіаційної Службою України та іншими державними органами в їх вимогах з питань авіаційного регулювання (незаконне накладення штрафів, відмова в наданні прав на експлуатацію повітряних ліній).

Тому, коли вам потрібен досвідчений і кваліфікований юрист авіації, не роздумуючи звертайтеся в «Юрзовнішсервіс». Наш досвід в цій галузі у поєднанні з нашим сервісом і розумною оплатою забезпечить Вам ефективне вирішення існуючих проблем.

Операційні питання

Послуги кваліфікованих юристів авіації – це не єдина пропозиція «Юрзовнішсервіс». Крім консультування з питань авіації, ми також надаємо послуги і рекомендації з операційних питань, характерних для будь-якого бізнесу, у тому числі:

 • питання антимонопольного регулювання;
 • складання та експертиза контрактів з купівлі-продажу і лізингу авіаційного обладнання, у тому числі літаків з урахуванням вимог Кейптаунської конвенції та Угоди про офіційно підтримувані експортні агентства (Arrangement on officially supported export credits);
 • питання імпорту / експорту, у тому числі в режимі тимчасового ввезення із застосуванням пільгових ставок оподаткування;
 • банкрутство та реструктуризація авіаційних компаній, а також врегулювання вимог кредиторів по примусовому поверненню літаків і двигунів;
 • вимоги до страхових і перестрахувальних компаній при виникненні вимог про виплату страхового відшкодування;
 • питання працевлаштування і трудових спорів з працівниками авіакомпаній;
 • консультування з податкових питань та спорів з податковою інспекцією при незаконному винесенні рішень-повідомлень, у тому числі і з питань неправомірного застосування ст. 103 Податкового кодексу України.