Сфери Практики Корпоративне право

Корпоративне право

nyse

Повний спектр послуг: від створення до ліквідації

«Юрзовнішсервіс» забезпечує клієнтів повним спектром юридичних послуг, пов’язаних з діяльністю суб’єктів господарювання і неприбуткових організацій, починаючи з їх створення.

«Юрзовнішсервіс» був свідком і брав участь у розвитку пострадянського ринку юридичних послуг України задовго до того, як він став власне пострадянським. З 1987 року ми консультуємо клієнтів щодо того, як засновувати, вести, захищати і збільшувати бізнес в Україні. Ці роки практики дали нашим юристам та адвокатам широкий досвід в комерційних і корпоративних питаннях, з урахуванням особливостей відповідної галузі промисловості.

«Юрзовнішсервіс» поєднує цей досвід з постійною увагою до новел корпоративного права. Сьогодні, коли українське законодавство перебуває у стані триваючої гармонізації з законодавством Європейського союзу, така увага є абсолютно необхідною. Наші консультації дадуть клієнту можливість повною мірою використати переваги діючого  законодавства на кшталт Закону України «Про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю» та Закону України «Про акціонерні товариства» на користь свого бізнесу.

Наші послуги у сфері комерційного та корпоративного права, злиття і поглинань, включають зокрема:

  • Створення суб’єктів господарювання та неприбуткових організацій;
  • Реорганізація (злиття, поглинання) юридичних осіб;
  • Ліквідація та банкрутство юридичних осіб;
  • Захист прав власників;

Створення юридичних осіб

Ми пропонуємо повний спектр послуг, пов’язаних із заснуванням бізнесу в Україні. Наш старший за незалежну Україну досвід роботи з місцевим ринком та регуляторним режимом дає можливість консультувати кожного клієнта на предмет того, яка саме форма суб’єкта господарювання буде відповідати його інтересам найкраще. Після отримання первинної інформації, ми підготуємо статут відповідно до поставлених завдань та зареєструємо суб’єкт господарювання. Аналогічний підхід ми втілюємо під час створення неприбуткових організацій.

Реорганізація (злиття, поглинання) юридичних осіб

Реорганізація юридичної особи може відбуватись шляхом її перетворення, поділу, злиття, виділу, приєднання.

Вищезазначені форми реорганізації можуть бути використані для досягнення певних цілей у бізнесі, зокрема податкової оптимізації, удосконалення системи управління,  захисту активів, розвитку нових сфер та напрямків діяльності. Існує багато можливостей  реструктурувати бізнес, кожен з яких має свої плюси і мінуси.

Після детального правового аналізу ситуації наші юристи порекомендують клієнту оптимальний варіант реструктуризації, який дозволить досягти його цілей найбільш ефективним способом.

У випадку реорганізації компанії шляхом злиття чи поглинання команда «Юрзовнішсервіс» готова здійснити комплексний правовий due diligence, щоб уникнути можливих «сюрпризів» на зразок непогашеної кредиторської заборгованості, про яку дізналися вже після завершення процедури реорганізації. Вам також буде запропонований договір купівлі-продажу корпоративних прав або акцій, який максимально захистить ваші  права та інтереси.

Ліквідація та банкрутство юридичних осіб

Непоодинокими є випадки, коли у власників виникає необхідність ліквідувати компанію. Причини можуть бути різними. Але які б причини не спонукали власника ліквідувати компанію, йому знадобиться професійна допомога.

Спеціалісти «Юрзовнішсервіс» забезпечать проведення ліквідаційної процедури на високому рівні з урахуванням поставленої клієнтом задачі.

Так, з метою проведення процедури ліквідації, спеціалісти «Юрзовнішсервіс» можуть взяти на себе функції голови ліквідаційної комісії, допоможуть зняти підприємство з обліку в податкових органах, органах пенсійного фонду, органах соціального страхування, закриють рахунки в банках, забезпечать правильне звільнення працівників, закриють філії, зупинять обіг акцій, забезпечать знищення печаток і, нарешті, забезпечать процедуру скасування державної реєстрації підприємства державним реєстратором та виключення підприємства з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Іноді власники стикаються з ситуацією, коли ліквідувати компанію можливо лише із застосуванням процедури банкрутства. Питання здійснення судової процедури банкрутства підприємств регулюється спеціальним Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», який передбачає  захист прав власників і відповідальність менеджменту перед власниками. Юристи «Юрзовнішсервіс» володіють всіма необхідни навичками для захисту інтересів та майна кредитора у разі банкрутства боржника.