Політичні консультації

Политические консультации Юрвнешсервис

Аналіз законодавства

Аналітичні здібності шліфуються роками, саме тому юристи «Юрзовнішсервіс», які мають досвід написання наукових робіт (доктор юридичних наук Геннадій Цірат, кандидат юридичних наук Ганна Цірат, кандидат юридичних наук Катерина Цірат), досвід підготовки експертних висновків з питань права (Ганна Цірат і Геннадій Цірат), а також роки судової і арбітражної практики за плечима, мають усі «активи» для аналітики законодавства, в т. ч. на предмет його відповідності нормам міжнародного права й актів ЄС.

Розробка законопроектів у сфері приватного і міжнародного приватного права

Ганна Цірат брала участь у підготовці Цивільного кодексу України в частині регламентації комерційної концесії, або франчайзингу, і чимало з її рекомендацій були включені до фінального тексту Цивільного кодексу України.

У свою чергу, Геннадій Цірат здавна «просував» арбітражні теми. Ще у 1999 році він брав участь у підготовці тексту Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами клопотань про визнання й виконання рішень іноземних судів та арбітражів і про скасування рішень, постановлених у порядку міжнародного комерційного арбітражу на території України» № 12 від 24/12/99.

Протягом 2014-2015 років Геннадій відстоював у Міністерстві юстиції України ідею ратифікації Конвенції 30 червня 2005 року про угоди про вибір суду, яка дала б змогу українському бізнесу обирати суди інших держав як форум для розгляду спорів.

Крім того, пан Цірат брав участь у підготовці проектів Цивільного процесуального кодексу України в частині питань, що стосуються визнання та виконання іноземних арбітражних рішень, та Господарського процесуального кодексу України в частині питань, пов’язаних з арбітражною угодою.

У кандидатській дисертації на тему «Автономія волі сторін у Гаазьких Принципах вибору права у міжнародних комерційних договорах» Катерина проаналізувала конвенції, присвячені регулюванню комерційних відносин, укладені як в рамках міжнародних універсальних організацій (Гаазька конференція з міжнародного приватного права), так і в рамках регіональних організацій (Європейський Союз, Організація Американських Держав, Співдружність Незалежних Держав), тому Катерина володіє інструментарієм, необхідним для підготовки законопроектів у сфері приватного і міжнародного приватного права.

Переговорні процеси, діалог поміж політичними силами

Юристи «Юрзовнішсервіс» як представники клієнтів у судових та арбітражних процесах протягом багатьох років, а також як спеціалісти, які цікавляться і не стоять осторонь суспільних наук і в курсі останніх їх здобутків (наприклад, досліджень у сфері поведінкової економіки), можуть стати у нагоді у переговорних процесах різного характеру.

Можливість продумати програму зустрічей представників політичних сил з посадовцями західних держав і міжнародних організацій до деталей, володіння сучасною проблематикою міжнародних відносин, а також контакти з українськими парламентарями є запорукою, що діалог між українською та іншою стороною буде вибудувано на оптимальному рівні. Знання іноземних мов – вільні англійська та іспанська мови – є додатковим «бонусом» юристів «Юрзовнішсервіс».