Сфери Практики Виконавче впровадження

Виконавче впровадження

Исполнительное производство фото

Ефективний супровід виконавчого впровадження

Отримання судового рішення – це лише частина справи. Успішне судове рішення необхідно виконати. Примусове виконання рішень судів та інших виконавчих документів здійснюється Державною виконавчою службою або приватними виконавцями. Разом з тим успішність виконавчого провадження безпосереднім чином залежить від кваліфікованої юридичної допомоги. Юрист не тільки надасть консультацію щодо правових аспектів виконавчого провадження, а й забезпечить дотримання необхідних процедур для виконання судового рішення.

Адвокати «Юрзовнішсервіс» надають ефективну допомогу в сфері виконавчого провадження. На стадії виконавчого провадження клієнт, не маючи юридичного супроводу, може зіткнутися з ситуацією, коли повернення майна, стягнення боргу чи інше виконання рішення суду стає тривалою і безперспективною процедурою.

Висококваліфіковані адвокати «Юрзовнішсервіс» можуть забезпечити повний супровід примусового виконання рішення українських та іноземних судів, виконавчих написів нотаріусів та інших виконавчих документів.

Розробка комплексної стратегії

«Юрзовнішсервіс» – це команда професіоналів, що ставлять перед собою досягнення результату, який необхідний клієнту. Для цього ми розробляємо комплексну стратегію щодо приведення судового рішення у виконання.

Стратегія по виконанню судового рішення може включати в себе попередній пошук майна боржника, питання взаємодії з державною виконавчою службою або приватним виконавцем, план можливих заходів в рамках виконавчого провадження, спрямованих на звернення стягнення на майно боржника, аналіз ризиків можливого невиконання виконавчого документа.

Попередній пошук майна боржника складається з аналізу його можливих активів, аналізу реєстрів і відкритих джерел, пошук рахунків в банках, пошук рухомого та нерухомого майна боржника, корпоративних прав в будь-яких компаніях, наявності будь-яких обтяжень або інших виконавчих проваджень.

У той же час і для боржників ми готові запропонувати комплексну стратегію максимального захисту їх прав та інтересів в рамках виконавчого провадження, яка дозволить здійснити виконавче провадження з найменшими втратами.

Супровід виконання рішень судових і інших органів

Адвокати «Юрзовнішсервіс» зможуть забезпечити весь спектр послуг, пов’язаних із супроводом виконавчого провадження, а саме:

 1. розробка комплексної стратегії супроводу виконавчого провадження;
 2. підготовка пакета документів для відкриття виконавчого провадження;
 3. пошук активів і майна боржника;
 4. юридичний супровід виконавчого провадження щодо стягнення боргів;
 5. юридичний супровід процедури звернення стягнення на майно боржника;
 6. звернення стягнення на предмет застави чи іпотеки;
 7. звернення стягнення на предмет лізингу;
 8. юридичний супровід виконання рішень немайнового характеру;
 9. ефективний захист інтересів боржника у всіх видах виконавчого провадження;
 10. контроль за виконанням рішень судових та інших органів;
 11. оскарження незаконних рішень/дій органів виконавчої служби.

Оскарження рішень/дій виконавців

Успіх виконавчого провадження залежить від його контролю. На жаль, незважаючи на наявність передбаченого законом винагороди в розмірі 10% за успішне виконання рішення, виконавча служба повільно і не завжди правильно здійснює процедури, передбачені Законом України «Про виконавче провадження». У зв’язку з цим доводиться оскаржувати незаконні рішення, дії або бездіяльність виконавця. Оскарження рішень/дій виконавця є ефективним засобом захисту інтересів не тільки стягувача, але і боржника. Таке оскарження може бути здійснено в рамках системи органів виконавчої служби або у суді. При судовому оскарженні рішень виконавчої служби необхідно визначити, в якому саме суді відбуватиметься майбутня процедура оскарження: загальному суді, адміністративному або господарському. Визначення підсудності залежить від того, рішення якого судового органу є предметом виконавчого провадження. За загальним правилом оскарження рішень/дій виконавчої служби здійснюється в тому ж суді, який виніс рішення, яке перебуває на виконанні. А в разі, якщо на виконанні перебуває виконавчий документ, виданий іншим органом, наприклад, виконавчий напис нотаріуса, оскарження рішень виконавця здійснюється в системі адміністративних судів.