Відгуки

Відгуки клієнтів

Ви злегкістю створите свою точку зору на наші послуги та їх результат, читаючи відгуки наших клієнтів.

Övünç_Horasan_AtlasJet_testimonial aviation field

AtlasJet Україна

CEO, Övünç Horasan
Ми дуже раді співпрацювати з Jurvneshservice з моменту заснування нашої компанії в Україні у 2013 році. Нам рекомендували Jurvneshservice як сильну юридичну команду для консультування у питаннях авіації, і після цього ми співпрацювали не тільки з питань авіаційної діяльності, а й з інших питань, що стосуються нашого бізнесу в Україні, таким як корпоративні, антимонопольні, адміністративні та повсякденні консультації для досягнення найкращих рішень для нашої компанії. Ми задоволені нашою співпрацею завдяки чудовій кваліфікації Jurvneshservice, своєчасній роботі і орієнтованому на результат підходу.

Altum Air, Inc.

CEO, Ehud (Udi) Levin
Після дуже хорошої рекомендації від дуже авторитетного адвоката в Сполучених Штатах я найняв групу консультантів Jurvneshservice (JVS) на чолі з доктором Ганною Цірат для представництва нашої компанії в складній справі в судах Києва (Україна), судові процеси по якому все ще тривають. Хоча судові процеси все ще не закінчені, я хотів би подякувати команді юристів Jurvneshservice за те, як вони ведуть судовий процес, який, як я думав, мав дуже малі шанси на перемогу. Адвокат д-р Ганна Цірат разом з Катериною Цірат провела глибоку дослідницьку роботу у справі, яка в підсумку привела до доказів, які виявилися реалістичними і мудрими. Аргументи Ганни Цірат завжди засновані на твердих, ясно виражених фактах. На додаток до їх вражаючого професіоналізму я хотів би відзначити їх неупередженість та чесність, які неоціненні.
alla smarg lala english

TM Lala English

Власник, Алла Смарж
Взаємодія з Ганною Цірат пронизана надійністю та впевненістю, що всі ідеї мають право на життя та захист. Створення франчайзингових договорів - процес однозначно непростий. Багато ньюансів та деталей. Ганна Цірат завжди підтримувала, коригувала і навіть коучингом займалася, хоча напевно сама цього не розуміла. Я вдячна за підхід, терпіння та бажання допомогти, а не просто сухо зробити. Якщо ви прагнете мати впорядковані відносини зі своїми партнерами чи то клієнтами, то Ганна Цірат точно може вам у цьому допомогти.

ЗАТ «Більшовик-ПАК»

Голова Правління, Г. В. Бабицький
ЗАТ «Більшовик-ПАК» співпрацює з компанією «Юрзовнішсервіс» з травня 2000 року. За цей період фахівці компанії неодноразово представляли інтереси ЗАТ «Більшовик-ПАК» в судах з позовами проти податкової інспекції. Незважаючи на складність і неординарність ситуацій, рішення по всіх позовах були прийняті на нашу користь. Ми повністю задоволені роботою з компанією «Юрзовнішсервіс» і можемо рекомендувати її як надійного і компетентного партнера.

ВАТ «Дніпроспецсталь»

Директор з маркетингу, А. С. Яценко
Співпраця ВАТ «Дніпроспецсталь» і ЮФ «Юрзовнішсервіс» триває з 1997 року. Вважаємо співробітників Вашої фірми висококласними фахівцями, які надають кваліфіковану юридичну допомогу з питань зовнішньоекономічних відносин. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Вінницький завод “Кристал”

Заступник генерального директора, А. А. Жабкін
Юридична фірма «Юрзовнішсервіс» представляла інтереси Вінницького заводу "Кристал" у ряді судових справ. Зокрема, наші інтереси представлялися в міжнародному арбітражному процесі, що проходив за позовом македонської компанії до нашого заводу і розглядався в Міжнародному комерційному арбітражному суді (МКАС) при ТПП Російської Федерації. Завдяки наданому захисту, яку здійснював Геннадій Цірат, позов був задоволений лише частково. В подальшому при виконанні цього рішення проти нашого заводу в Україні ми знову звернулися за допомогою до юридичної фірми «Юрзовнішсервіс». Завдяки тактиці захисту, обраній адвокатами «Юрзовнішсервіс», у виконанні іноземного рішення МКАС при ТПП РФ було відмовлено. Адвокатами юридичної фірми «Юрзовнішсервіс» і, зокрема, Ганною Цірат надавалися консультації з вироблення лінії захисту по іншій судовій справі, де Вінницький завод «Кристал» виступав відповідачем, а саме за позовом про порушення авторських прав. Ця справа також було успішно виграна заводом «Кристал». Слід відзначити високий рівень професійної підготовки адвокатів «Юрзовнішсервіс», що дозволяє їм найкращим чином захищати інтереси їх клієнтів.

ТОВ «ІНФОКС»

Директор, Леонов О. В.
Товариство з відповідальність «ІНФОКС» понад три роки користується послугами юридичної фірми «ЮРЗОВНІШСЕРВІС». Ми неодноразово звертались до юридичної фірми за допомогою у вирішенні проблемних питань зовнішньоекономічної діяльності, а також з питань врегулювання спірних взаємовідносин з митними органами. У всіх випадках звернення за правовою допомогою фахівці юридичної фірми «ЮРЗОВНІШСЕРВІС» надавали кваліфіковані консультації та захищали інтереси ТОВ «ІНФОКС» при вирішенні складних питань господарської діяльності.

СП «Каштан Петролеум Лтд»

Генеральний директор, Л. П. Кузьманенко
Спільне українсько-канадське підприємство «Каштан Петролеум Лтд» має честь направити Вам цього листа, в якому ми хотіли подякувати Вам і Вашій юридичній компанії за активну співпрацю, яка продовжується між нами вже рік. Мені дуже приємно виконати цю місію і згадати разом з Вами ті чисельні епізоди, коли Ваша компанія і Ви особисто допомагали нам вирішувати найскладніші питання життєдіяльності підприємства і захисту його інтересів. Юридична фірма «Юрзовнішсервіс» з червня 1999 року надала нам ряд багатопланових консультацій з особливо складних питань, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю спільного підприємства, що допомагало нам більш виважено і доцільно планувати стратегію розвитку і щоденну тактику діяльності підприємства. Особливої пошани заслуговує Ваша юридична допомога в розв’язанні наших господарських спорів. Всі судові справи, в яких ми доручали представляти інтереси нашого спільного підприємства Вашій компанії, в тому числі в Міжнародному комерційному арбітражному суді при ТПП України, касаційних інстанціях, а саме Київському міському суді та Верховному суді України, були підготовлені і проведені бездоганно та вирішені судами на користь нашого підприємства, що є беззаперечним підтвердженням найвищої кваліфікації компанії «Юрзовнішсервіс». Нам завжди було дуже приємно співпрацювати з Вами і Вашою компанією і ми вважаємо дуже корисними Ваші поради і консультації у сферах аналізу і моделювання ризиків, організації і планування примирювальних процедур по господарських і комерційних суперечках, підготовки договірних документів спеціального характеру та іншого. Так само високо оцінюється робота Вашої компанії з іноземними партнерами спільного підприємства. Щиро надіюся, що в майбутньому наша співпраця буде тільки розширюватися і поглиблюватися на постійній і взаємовигідній основі.